O mnie

Podczas pewnej późnej i szarej jesieni dwójka ludzi zastanawiała się nad podjęciem ważnej decyzji. Dyskutowali, wymieniali opnie, rozważali za i przeciw. Po tych wszystkich czynnościach, gdy już skreślili ze swojej listy: Agatki, Agnieszki, Beatki … w końcu zadecydowali: Magdalena. Takie imię oto mi nadali. Cóż przez długi czas wcale nie pochwalałam ich pomysłu, jednak z biegiem czasu zmieniłam zdanie.

Jestem bardzo uparta, konsekwentna, zorganizowana. Nieustanie ciągnie mnie w nieznane, uwielbiam bowiem doświadczać nowych rzeczy. Tak w wielkim skrócie mogłabym siebie scharakteryzować. Lubię czerpać z życia to co najlepsze, doceniam każdy moment i staram się nim delektować. W wolnych chwilach oddaję się moim pasjom.

Z wykształcenia etnolog, a za kilka lat planuję ukończyć studia ekonomiczne. Nieustanie dążę do poszerzania swoich horyzontów w różnych dziedzinach.

Jedyna rzecz na jaką narzekam, to zbyt szybki upływ czasu. Nie potrafię się nudzić, to słowo z całą pewnością mogłoby zniknąć z mojego słownika na zawsze.

Możesz się ze mną skontaktować wysyłając maila na adres m_a_k_o@interia.eu. Jeśli masz jakieś pytania czy wątpliwości, to z chęcią udzielę odpowiedzi.DSC_1249a

Reklamy

1 thought on “O mnie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s